Mobiilirakenduste loomine


Nutiseadmete kasutuse kasv loob huvitavaid võimalusi uute teenustega turule sisenemiseks. Tegeleme mobiiliäppide prototüüpide ehitamise, kasutajakogemuse (UX), disainimise, programmeerimise, ärianalüüsi, testimise ja kõige muuga. Loome hübriidäppe, native Androidi ja iOS rakendusi, internetipõhiseid HTML5 äppe ning ka mobiilimänge.


Veebilahenduste arendusteenus


Arendame kasutajasõbralikke veebilahendusi - kodulehti, e-poode, kampaanialehti, veebilehti, maandumislehti, portaale ning veebirakendusi. Garanteerime pikaajalise koostöö, pakkudes vajadusel ka projektijärgset professionaalsel tasemel järelteenindust, hooldusteenust ning hilisemat arendust.


Disain & Kasutajakogemus (UX)


Hea disain loob positiivse esmamulje ja muudab külastajatele info kättesaamise lihtsamaks - ning läbi selle suureneb ettevõtte müük. Enda töid teostades paneme suure rõhu visuaalsusele ning lahenduste kasutajasõbralikkusele (UX). Usume, et ilusat disaini peab olema ka mugav kasutada! Peale veebilahenduste ning rakenduste disainimise tegeleme ka firmastiilide (CVI) ja logode loomisega.


Veebilehtede hooldusteenus


Teenuses sisaldub veebilehe haldus, turvalisuse monitoorimine, raportite koostamine, uuendused ja muud vajalikud toimingud, et koduleht oleks toimiv ja kaitstud. Hooldusteenus aitab hoida ettevõtte veebilahendused töökorras.


Sisuturundus & blogi haldus


Sisuturundus teeb ettevõtte paremini internetis nähtavaks. Hästi kirjutatud blogipostitused ja artiklid toovad kliente märksõnade abil ettevõtte kodulehele ja kanalitesse. Sealjuures ei ole sisuturunduse mõju lühiajaline. Kord juba avaldatud sisu töötab edasi pikema aja jooksul, tuues järjest uusi potensiaalseid kliente neid huvitava info ja seega ettevõtte juurde.


Tarkvaraarendus & veebirakendused


Meil on pikaajaline kogemus tarkvara arendamisel ning juurutamisel. Tööprotsessi juures kasutame kaasaegseid tehnoloogiaid. Näiteks veebilehitseja poolel React Native, Angular, Bootsrap raamistikud. Serveri poolel PHP ja Laravel raamistik. Andmebaasi mootorina MySQL-i, MongoDB-d.


Reklaamvideo loomine & videoturundus


Reklaamvideo on suurepärane võimalus tutvustada oma teenust, toodet või ettevõtet. Videoturundus on hädavajalik tööriist, millega eristuda konkurentidest ja klientidele huvitavat sisu pakkuda. Hea reklaamvideo tõmbab tähelepanu ning annab kiire ja selge ülevaate pakutavast kaubast või teenusest.


Partnerlus startupide ja firmadega


Oleme arenduspartneriks erinevatele startupidele ning ka alles idee faasis tegutsevatele äridele. Töötame koostöös välja ettevõtte brändi, äriloogika ja digitaalsed lahendused - ideedest kuni tulu teenivate teenuste ning toodeteni. Pakume ka nõustamist ning aitame vajadusel kontaktidega!