Mobiilirakenduste loomine


Nutiseadmete kasutuse kasv loob huvitavaid võimalusi uute teenustega turule sisenemiseks. Tegeleme mobiiliäppide prototüüpide ehitamise, kasutajakogemuse (UX), disainimise, programmeerimise, ärianalüüsi, testimise ja kõige muuga. Loome hübriidäppe, native Androidi ja iOS rakendusi, internetipõhiseid HTML5 äppe ning ka mobiilimänge.


Veebilahenduste arendusteenus


Arendame kasutajasõbralikke veebilahendusi - kodulehti, e-poode, kampaanialehti, veebilehti, maandumislehti, portaale ning veebirakendusi. Garanteerime pikaajalise koostöö, pakkudes vajadusel ka projektijärgset professionaalsel tasemel järelteenindust, hooldusteenust ning hilisemat arendust.


Tarkvaraarendus & veebirakendused


Meil on pikaajaline kogemus tarkvara arendamisel ning juurutamisel. Tööprotsessi juures kasutame kaasaegseid tehnoloogiaid. Näiteks veebilehitseja poolel React Native, Angular, Bootsrap raamistikud. Serveri poolel PHP ja Laravel raamistik. Andmebaasi mootorina MySQL-i, MongoDB-d.


Veebilehtede hooldusteenus


Teenuses sisaldub veebilehe haldus, turvalisuse monitoorimine, raportite koostamine, uuendused ja muud vajalikud toimingud, et koduleht oleks toimiv ja kaitstud. Hooldusteenus aitab hoida ettevõtte veebilahendused töökorras.