Ajal, mil kvaliteetne koduleht on hügieenifaktor, on juurde tekkinud mitmeid kodulehe tegemise võimalusi. Hoolimata uutest tulijatest on WordPress jätkuvalt üks maailma populaarsemaid kodulehe platvorme. Enam kui kolmandik kõigist veebilehtedest on loodud WordPressis. Miks nii? Toome välja olulisemad põhjused, miks paljud eelistavad kodulehe tegemisel just WordPressi.

1) Lihtne hallata

Kuna koduleht vajab sagedast uuendamist ja sisu lisamist, olgu selleks uued tooted, värsked blogipostitused, galeriid tehtud töödest või muu, siis üks olulisemaid omadusi heal platvormil on kasutajasõbralikkus. WordPressi on lihtne kasutada ja seda ka algajatel. Tavapärase sisu uuendamise ja uute lehtede loomise jaoks ei ole vaja koodi kirjutamise oskust. WordPress toimib blokkide põhimõttel – Te saate menüüst hõlpsasti lohistada vajalikke teksti-, pildi- ja muid blokke sobivasse kohta.

2) Palju disainivõimalusi

Kodulehe tegemine WordPressis võimaldab kujundada lehe täpselt oma ettevõtte nägu. Seal on saadaval tuhandeid professionaalselt disainitud temaatilisi kodulehe põhjasid, mida saate kohandada vastavalt oma soovidele ja ettevõtte vajadustele, et need vastaksid Teie brändi disainikeelele. Kohandada saab värvivalikut, lehe struktuuri, lisada galeriisid ja videoid ning palju muud.

Kui nendest võimalustest siiski väheks jääb või Te ei leia endale sobivat, siis saate tellida Wisedigitalist WordPressi platvormil ka erilahendusega kodulehte.

3) Uuenev platvorm

WordPressil on väga suur kasutajaskond, mis garanteerib selle, et platvorm käib ajaga kaasas – sinna lisatakse juurde uusi võimalusi ja funktsioone, parandatakse pisivigu, luuakse uusi temaatilisi põhjasid ja lisatakse plug-in rakendusi. Nii ei pea Te muretsema, et kodulehe platvorm ajale jalgu jääb.

4) Plug-in rakendused

WordPress sisaldab kõiki elemente, mis on vaja ühe korraliku kodulehe ehitamiseks, kuid paljud soovivad olemasolevaid funktsionaalsusi täiendada erinevate pluginatega. Need rakendused üheltpoolt aitavad lehele lisada juurde erinevaid võimalusi ja teisalt teevad Teil kodulehe haldamise mugavamaks. Populaarsed pluginad on näiteks WPForm kontaktivorm, live chat, Yoast SEO otsisõnade rakendus ja WooCommerce e-poe platvorm.

5) Kasutajasõbralik

Kõige olulisem – WordPressi platvormile loodud kodulehte on Teie klientidel mugav kasutada. Hästi ehitatud leht on nii visuaalselt kui sisuliselt kaasahaarav, kiire, intuitiivne ja lihtne kasutada, informatiivne ja presenteerib Teie ettevõtet parimal võimalikul viisil ning aitab kasvatada äri.

Loe, millised on hea kodulehe 5 kõige olulisemat omadust

WordPress on populaarne platvorm kodulehe tegemiseks ja seda põhjusega. See annab palju võimalusi, kuidas ehitada silmapaistev ja kasutajasõbralik koduleht, mida Teie klientidel on mugav kasutada, ning samas on Teie jaoks ka oma lehe igapäevane haldamine võimalikult lihtsaks tehtud.

Et WordPressi võimaluste kohta rohkem teada saada, siis võtke meiega ühendust!

Privacy Preference Center